Vážení rodiče, v pátek 25.ledna proběhne v mateřské škole ,,MAŠKARNÍ  REJ“!

Prosíme,přineste dětem masku nebo kostým. Děkujeme!

------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče, od 5.února (úterý) začneme v MŠ se saunováním dětí

Kdo bude  mít zájem, prosím zapište se. Do sauny budou děti potřebovat: župánek a olejíček nebo tělové mléko. Děti se budou střídat po týdnu,tj: veloši,potom maloši. Děkujeme.

POTVRZENÍ

Potvrzení o výdajích vynaložených za MŠ -   k daním -  si mohou rodiče vyzvednout v mateřské škole u pí učitelky Hnilicové od  středy 23.1. 2019.

POZVÁNKA

ŠKOLNÉ V  MŠ

Výběr úplaty v MŠ - leden - červen 2019

Od 4. 2. 2019. -  20. 2. 2019

Denně  od 6. 15 hod    -  8.00 hodin , od 12.00 - 13.00 hodin

Předškolní děti  jsou osvobozeny od platby. Jedná se o       :

Filipa K., Gabrielu P., Metoděje V., Veroniku K., Natálii Z., Jana B., Dominika K., Kláru H., Kláru V., Ondřeje M., Josefa D., Štěpána J., Josefa H., Richarda T. Adhama A., Sebastiana B.

Školné pro zbývající děti, navštěvující Mateřskou školu v Březnici ve školním roce 2018/2019 ,
činí  za 6 měsíců 1980,- Kč. Platí se hotově v ředitelně základní   školy .

Po domluvě lze částku rozdělit na 2 popřípadě 3 platby.

17. 1. 2019     Mgr. Jana Vojtková

STRAVNÉ